Правила поведінки здобувача освіти в ліцеї №1

Дата: 3 березня 2023 о 08:44, Оновлено 18 вересня 2023 о 09:28

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

Правила поведінки учнів під час освітнього процесу розроблені відповідно до п.3,4 ст.53 Закону України «Про освіту», Статуту ліцею .

1. Учень приходить в освітній заклад за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний Верхній одяг слід залишати в роздягальні освітнього закладу. У школу учні повинні приходити в одязі, який відповідає загальноприйнятим нормам. Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний.
  2. Учень займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя до  уроку.
  3. Учень зобов’язаний приносити на заняття всі необхідні для занять підручники, зошити, інструменти і письмове приладдя.
  4. Учень на уроці зобов’язаний виконувати всі вимоги вчителя, які стосуються навчального процесу. Виходити з класу під час занять можна тільки з дозволу вчителя або по дзвінку.
  5. З метою уникнення випадків травматизму та задля збереження життя та здоров’я  категорично забороняється учням залишати територію закладу. Залишити територію ліцею можна тільки з дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками).
  6. Пропускати заняття можна тільки з поважних причин. У разі пропуску занять батьки/опікуни здобувача освіти зобов'язані повідомити класному керівнику причину відсутності на заняттях. У разі пропуску занять без поважних причин більше 10 днів заклад освіти має право і зобовязаний надати інформацію соціальним службам або поліції для подальшого їх реагування.
  7. Приносити на територію школи і використовувати небезпечні предмети (в тому числі ножі; вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, наркотичні, токсичні речовини і інші одурманюючі засоби і отрути) не дозволяється.
  8. Учні мають відповідально ставитися до збереження шкільного майна (меблі, підручники, компютерне обладнання та інше), цінувати як свої, так і чужі речі. Підтримувати чистоту і порядок в класах, коридорах та на території школи.
  9. Учень ліцею має проявляти повагу до інших учасників освітнього процесу. Неприпустимими є будь-які види булінгу, а також використання непристойних виразів і жестів.
  10. Користування мобільним телефоном та іншими гаджетами на уроках допускається лише з дозволу вчителя.

Гідний громадянин України дотримується правил поведінки, усвідомлюючи їх важливість!